logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Koncert Evy Pilarové ve Znojmě 16. 12. 2008

"Dneska mám slavný den", myslí si starý klavír PETROF v zákulisí znojemského divadla. "Dneska večer budu na pódiu, bude na mě hrát klavírista Milan Dvořák, který doprovází Evu Pilarovou na jejím vystoupení ve Znojmě. Dneska mě naladí, naleští a vyvezou na jeviště. Jak já se těším!" Možná si starý PETROF myslí toto, možná něco jiného, možná si taky nemyslí vůbec nic. Ale určitě se na večer těší.

A těší se i klienti znojemského TyfloCentra. Na vánoční koncert Evy Pilarové máme vstupenky opět do první řady. O půl sedmé večer se nás sešlo před divadlem celkem 9 – paní Lukešová s kamarádkou, pan Smrčka s manželkou, paní Nováková s dcerou, pan Willmann s manželkou a já – Jana ze znojemského TyfloCentra.

Přesně v 19:00 začíná dvouhodinový koncert Evy Pilarové. V průběhu večera zazněly mnohé koledy – Tichá noc, Já bych rád k Betlému, Pásli ovce Valaši, Nesem vám noviny. Nezapomnělo se ani na písničky ze Semaforu. Ty nejznámější a nejoblíbenější jsme si s chutí zazpívali společně se zpěvačkou – např. Sestřenice, Tam za vodou v rákosí, Kočka není pes. Chvílemi se divadlem nesly i melodie muzikálové – Halló, Dolly! Publikum v celém divadle zpívalo i tleskalo a ani my jsme nezůstávali pozadu.

Ke konci koncertu rozdávala Eva Pilarová dárky – svá CD. Rozdala celkem 3. Jedno dostala paní, která bude mít narozeniny za 2 dny, druhé paní, která bude mít narozeniny na Štědrý den. A pak zazněla otázka: "Má někdo z publika narozeniny na Silvestra?" A třetí CD se stěhovalo do rukou Máši, manželky pana Willmanna. S chutí jsme zatleskali. A koncert se pomalu chýlil ke konci. Ještě se nám podařilo vytleskat si 2 přídavky a pak už jen závěrečné loučení s Evou Pilarovou (zpěv), Milanem Dvořákem (klavír) a Vítem Fialou (kontrabas).

Koncert nás příjemně vánočně naladil a přiblížil nás o malý krůček k nejkrásnějším svátkům v roce.

Fotogalerie

Koncert Evy Pilarové ve Znojmě dne 16. 12. 2008

Zpět na stránky regionálního pracoviště ve Znojmě


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ