logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Výlet do Kroměříže, 22. 6. 2009

„A prší a prší !“, chce se mi napsat po vzoru jedné české komedie. I pondělí, 22. 6. 2009, nás vítalo kapičkami deště. „Přestane? Nepřestane?“, vrtalo mi hlavou cestou k nádraží, kde jsme měli se znojemskými přihlášenými klienty sraz. Déšť odradil i mnohé přihlášené klienty a proto se nás nakonec do Kroměříže vydala jen malá skupinka. Klienti z Břeclavi, kteří měli jet také, to vzdali všichni.

V Kroměříži jsme se setkali se Žandou z Břeclavi, hlavní organizátorkou akce. Na plánu byla prohlídka Květné zahrady v Kroměříži, protože výlet měl původně navazovat na loňskou prohlídku Podzámecké zahrady a kroměřížského zámku. Počasí ale naše plány překazilo. Stále drobně mžilo a proto byla operativně provedena změna plánu – Květná zahrada by v dešti opravdu nebyla vhodným místem k prohlídce.

Navštívili jsme kroměřížské městské Infocentrum, prošli jsme se po překrásném náměstí lemovaném podloubím a navštívili jsme zámecké nádvoří, kde nám umožnili haptickou prohlídku vystavených exponátů.

Po obědě jsme se vydali do Podzámecké zahrady, protože si ji všichni celou loni projít nestihli. Zavítali jsem ke klecím s exotickými ptáky, prošli jsme se kolem ohrad s lesní zvěří, prohlédli jsme si krásné kvetoucí růže.

Příjemně unaveni jsme se odtud vydali na nádraží. Zatímco do Kroměříže jsme cestovali autobusem, pro zpáteční cestu jsme si zvolili vlak. A pohodlně a v dobré náladě jsme se navečer vrátili do Znojma. Nenechali jsme si výlet zkazit ani uplakaným počasím. A do Květné zahrady se vydáme někdy příště.

Fotogalerie

Výlet do Kroměříže, Znojmo, 22. 6. 2009

Zpět na stránky regionálního pracoviště ve Znojmě


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ