logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Tradiční rozloučení na parníku – tentokrát na Baťově kanále

V brněnském TyfloCentru je již tradicí, že na konci školního roku je pro klienty, kteří pravidelně navštěvují naše aktivity, připravena plavba parníkem po přehradě. Letos jsme však podmínky museli trochu upravit, protože vypuštěná přehrada nám udělala čáru přes rozpočet. Náhradních variant bylo pár, nakonec zvítězila plavba výletní lodí.

A tak jsme vyrazili. Ve čtvrtek 18. června 2009 jsme se v 8:15 setkali v hale hlavního nádraží a vydali se směr Staré Město u Uherského Hradiště. Odtud bylo v pravé poledne naplánováno vyplutí. Ve Starém Městě se k nám přidali ještě pracovníci a klienti ze Znojma a Břeclavi a naše skupina tak nakonec měla 23 členů.

Výletní loď byla krásná, jak se sami můžete přesvědčit ve fotogalerii. Během dvouhodinové plavby do Spytihněvi jsme se mohli občerstvit kávou, ledovým pivem, limonádou a především se nechat unášet nádhernou přírodou. Propluli jsme třemi plavebními komorami, minuli jsme nespočet mostů, které nás vždy zahnali do podpalubí. Sluníčko svítilo po celý den a myslím, že krásnější počasí pro tento den jsme si nemohli přát.

Plavba se mohla uskutečnit díky dotaci z městské části Brno – Líšeň a byla příjemným setkáním zaměstnanců s klienty ze všech pracovišť a poděkováním za rok vzájemné spolupráce.

Fotogalerie

Tradiční rozloučení na parníku, 18. 6. 2009

Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ