logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Po plastice pípl – představení Zdeňka Izera a Petra Freunda, Vyškov, 2. 4. 2009

Vyškov navštívili domácí i světové hvězdy pop music! Nemohli jsme si nechat takovou jedinečnou příležitost uniknout, a tak jsme se s našimi klienty vypravili do vyškovského kulturního stánku.

Dne 2. dubna 2009 v 19:30 hod. se uskutečnilo představení známého baviče a imitátora Zdeňka Izera a jeho kolegy Petra Freunda „Po plastice pípl“ pořádané Městským kulturním střediskem Vyškov. Podařilo se nám zajistit místa v předních řadách, takže jsme měli vše tzv. na dosah ruky.

Řekne-li se jméno Zdeněk Izer, každému alespoň trochu zasvěcenému se vybaví imitátor a bavič, který si umí udělat legraci snad ze všeho a ze všech. A to se potvrdilo i tentokrát.

Strávili jsme večer ve společnosti jak našich interpretů např. Petra Jandy, Janka Ledeckého (p. Izer nám ho představil jako Ledka Janeckého) a jiných. Zdeněk Izer se nezalekl ani ženských hlasů a skvěle nám předvedl slovenskou zpěvačku Katarínu Knechtovou. Zahraniční zastoupení ten večer obstarali skupina Scorpions nebo za jednotlivce Elton John, George Michael a Eros Ramazzotti.

Hudební produkce byla proložena parodiemi na pořady jako jsou např. Zprávy, pořad Na vlastní zraky (původní verze Na vlastní oči), Testoviny, ve kterých samozřejmě testovali úplný nesmysl a pořad Pošta pro tebe také nezůstal bez povšimnutí.

Představení bylo velice zábavné a vzhledem k tomu, že hlavním vyjadřovacím prvkem byla řeč a rozhovory mezi oběma protagonisty, tak i naši klienti měli takřka plnohodnotný zážitek.

Zpět na stránky regionálního pracoviště ve Vyškově.


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ