logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Vzpomínkové setkání klientů "Na Věčnosti"

Naši klienti se rádi setkávají a vzpomínají na společné akce, kterých se zúčastnili. Možných míst setkávání není mnoho. Naše pracoviště je malé a často využíváme klubovnu v pečovatelském domě, kde sídlíme. Abychom setkání zpestřili jiným prostředím, situovali jsme jej do znojemské hospůdky Na věčnosti. Při nezávazném povídání se mnohdy probere a vyřeší i to, co by jinak člověku dlouho leželo na duši.

A tak se 21. 10. 2008 "Na Věčnosti" povídalo o všem možném – trochu se vzpomínalo na uplynulé letní dny a na prázdniny, plánovalo se, co budeme dělat na podzim a v zimě. Sedělo se a povídalo od 14.30 až do 17 hodin a pořád bylo o čem mluvit. Celkem se sešlo 5 klientů znojemské pobočky TyfloCentra, jejich doprovody a také sociální pracovnice pobočky Eva. Nejvíc se vzpomínalo na vydařený letní výlet na Vranov a také na výlet k vojenskému bunkru nedaleko Moravského Krumlova. Skoro jsme se do těch teplých a slunečních dnů přenesli. Ke všemu hrála příjemná a nevtíravá hudba a skromné občerstvení bylo "na dosah". Co víc si lze přát?

Taková uvolněná setkání jsou pravým balzámem na duši pro naše klienty, které mnohdy každodenní činnosti vyčerpávají víc, než si lidé ze zdravým zrakem umí vůbec představit. Určitě naplánujme další taková posezení.

Zpět na stránky regionálního pracoviště ve Znojmě


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ