logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...Předvánoční posezení ve Vyškově, 15. 12. 2009

Předvánoční čas zastihl i pracovníky a klienty vyškovského regionálního pracoviště TyfloCentra Brno, o.p.s., jež se rozhodli alespoň na chvíli zastavit se v tomto hektickém období a strávit několik příjemných chvil společným posezením v naší kanceláři.

Za poslechu koled a vůně jehličí z nedávno vyráběných adventních věnců se rozvyprávělo celkem 6 vyškovských klientů s pracovníky TyfloCentra o uplynulém roce 2009 – o svých osobních zážitcích, radostech i starostech, kterých nebylo rozhodně málo, ale i o očekáváních na rok 2010, na který se většina z nich těší… U kávy a čaje došlo také ke zhodnocení celoroční činnosti TyfloCentra z pohledu klientů i jeho pracovníků a k motivačnímu rozhovoru s každým z nich o jejich dalším využívání našich služeb.

Příjemnou předvánoční atmosféru tohoto posezení dokreslila ochutnávka několika druhů cukroví napečeného samotnými klienty a jejich hodnocení. Bylo velice zajímavé poslechnout si, jak si lidé s těžkým postižením zraku dokáží pomocí různých triků poradit nejen pečením jednotlivých druhů cukroví a jeho zdobením, ale např. i s pletením vánočky, zdobením vánočního stromku, balením dárků apod.

Poté již následovalo rozloučení, popřání si hezkých svátků a všeho nejlepšího do nového roku a rozejití se do předvánočního shonu. Už teď se ale těšíme na setkání po novém roce, kdy si bude zase určitě o čem povídat.

Fotogalerie

Předvánoční posezení ve Vyškově, 15. 12. 2009

Zpět na stránky regionálního pracoviště ve Vyškově


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ